Zarządzanie Sobą – Warsztaty Rozwoju Osobistego i Koncert

Zarządzanie Sobą – Warsztaty Rozwoju Osobistego i Koncert
Saturday, December 1, 2018
6:00 pm- 9:45 pm
$25 za dwie osoby Kup bilet

To wydarzenie prowadzone w formie warsztatów, mające na celu zainspirować, przyczynić się do zmiany, wyzwolić do konkretnego działania, i przywrócić sens życia. Jest szansa, że Odnajdziesz Siebie i Sens Swojego Życia, Poznasz metody zmieniające życie, Wykonasz pierwszy krok z Pasją.  Otrzymasz narzędzia, które pomogą Ci rozpocząć własną, wartościową podróż w głąb siebie, podróż w poszukiwaniu pełnego miłości szczęścia, pomogą zrealizować twoje marzenia.

Warsztaty prowadzi p. Konrad Milewski– kochający mąż i ojciec 3-jki dzieci, trener personalny, motywacyjny, partner rozwoju osobistego, warsztat zdobył podczas setek godzin warsztatowych i coach’ingowych, pracując z tysiącami osób. Przez kilkanaście lat dyrektor międzynarodowej struktury technologii informacyjnych i innowacji w korporacji farmaceutyczno-chemicznej – w większości krajów europejskich, teraz w Kansas, USA. Absolwent Carlson School of Management: “Executive Master of Business Administration”, Minnesota, USA; ESADE Business School: “Business Management” Barcelona, Spain; SGH: “Project Management”, Warsaw, Poland and Adam Mickiewicz University: “Computer Science & Mathematics”, Poznań, Poland.  Autor książki i inicjatywy „Niebo na Ziemi” oraz autorskiego programu „Zarządzanie Sobą”, ufający Bogu!

Warsztaty prowadzi w oparciu o własne doświadczenia rodzinne i zawodowe oraz dzieli się świadectwem wiary, ukształtowane przez duchowość, mądrość i dyscyplinę ojców Jezuitów, Benedyktynów, Dominikanów i Salezjanów, czerpiące z nauczania wybitnych naukowców, zarządzających i właścicieli firm, w odniesieniu do ugruntowanych modeli psychologicznych, teorii zarządzania i przywództwa, we współpracy z Łaską!

Każdy z uczestników zostanie zaproszony do wędrówki w głąb siebie i odpowie sobie na pytania:  Jak mogę odzyskać radość i wewnętrzny spokój? Jaka jest moja misja życiowa? Jaka jest jakość mojego życia duchowego, emocjonalnego, umysłowego i cielesnego? Jak moje wartości i przekonania determinują moje zachowania i myśli? Jakie są moje emocje i jak sobie z nimi dobrze radzić? Jakie mam problemy i jak sobie z nimi dobrze poradzić?  Itp.

Podczas warsztatów, wystąpi gość specjalnySamuel Ocean, dając koncert “Love is on its way”. Samuel, jak mówi autor projektu, jest  muzykiem zjawiskowym i kompletnym – to pianista, gitarzysta, wokalista i kompozytor w jednym. Zapowiada się niezapomniany wieczór.  Link:  Facebook

Więcej informacji i Zapisy nawww.zarzadzaniesoba.com

Czas i Miejsce: 1 Grudnia 2018 ; 6 pm-10 pm ; The Copernicus Center, King’s Hall ; CHICAGO