Watra po Paradzie Z Klubem TOPR Chicago

Watra po Paradzie Z Klubem TOPR Chicago
Saturday, May 4, 2019
6:00 pm- 11:30 pm
$20

Klub TOPR Chicago koło nr 86 ZPPA w celu wspierania ratownictwa górskiego w Polsce pięknie zaprasza na kolejną już:

„MAJÓWKĘ PO PARADZIE”

Rok 2019 jest rokiem szczególnym, ponieważ obchodzimy 110-tą rocznice utworzenia:

Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

Chcemy w tym szczególnym dla nas roku wszystkie imprey jakie będzie organizowal klub podporządkować tej ROCZNICY – o szcegółach i terminażu będziemy informować na bieżąco.

W ubieglym roku podczas, jesiennej watry rozszerzyliśmy ramy imprezy o konkurs piosenki rajdowej, biesiadnej, ballady etc. etc. Zainteresowanie konkursem może nie było ogromne ale jak na pierwsza edycję wystarczajaco duże by oglosić, że na „Majówce po Paradzie” odbędzie się druga, specjalna, bo w 110 rocznicę powstania TOPR – edycja:

„KONKURSU PIOSENKI OGNISKOWEJ”

Grać można na wszystkim (byle nie na nerwach) Śpiewać każdy może trochę lepiej lub gorzej, mogą być wlasne kompozycje lub sprawdzone standardy. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest umiejętność grania na jakimkolwiek instrumencie muzyczny i zaśpiewanie przy wlasnym lub drugiej osoby akompaniamencie jednej piosenki. ( Zespoły maksymalnie dwuosobowe)
Jako, że edycja specjana to i nagroda musi być specjana – skała z logo TOPR (patrz zdjecie) Natomiast pierwszą nagrodą będzie tradycyjnie duża butelka (1.75L) whisky, chyba ze znajdą się sponsorzy, którzy będą tą tradycję chcieli zmienić – jesteśmy otwarci na propozycje :-). Uczestnicy konkursu będą dodatkowo zwolnieni z donacji za ognisko. Jury konkursu zostanie wybrane z uczestników watry oraz członków Klubu.
Impreza zapowiada sie bardzo dobrze, dlatego też przybywajcie tłumnie, zabierzcie ze sobą Waszych znajomych i znajomych Waszych znajomych i ich znajomych też, będzie się dzialo, będzie, mamy nadzieję miło i wesoło dodatkowo będzie można potańczyc przy muzyce granej przez DJ-a
Nie zabraknie również jadła wszelakiego do upieczenia na ogniu oraz wyśmienitych napojów chłodzących jak i rozweselajacych, a „bigos myśliwski na winie“ zrobi smakoszom tego dania niebo w gębie.
Donacja $ 20.00 od osoby – dzieci do lat 12 za darmo.
Wszystko to odbędzie się w sobotę 04 maja AD 2019.
Miejsce watry już tradycyjnie w ogrodach Siostr Benedyktynek w Oak Forest przy 5900 147th St . Zaczynamy o godz 6pm.
Chętni do wzięcia udziału w konkursie proszeni są o wcześniejszy kontak na poniżej podany nr telefonu oraz przybycie na godzinę 5pm na miejsce watry w celu ustalenia szczegółów.
Ratownicy TOPR GOPR i WOPR oraz sympatycy tych organizacji zrzeszeni w naszym Klubie będą zaszczyceni Państwa obecnością.
Ps. Po szczegóły proszę pisać - klubtoprchicago@gmail.com dzwonić – (773) 875 – 4288 facebook – Klub Ratownikow i Sympatykow TOPR Za Zarząd Jacek Skoczeń.