Studio JUMP "Sekret" and "Let's Get to Work" January 20th 6pm

Studio JUMP "Sekret" and "Let's Get to Work" January 20th 6pm
Sunday, January 20, 2019
6:00 pm- 9:00 pm
$20

⭐️20 stycznia o ⭐️godzinie 6pm w ⭐️sali widowiskowej Guerin Prep przy 8001 W. Belmont, Studio Jump zaprezentuje zimowa opowieść, spektakl taneczno-muzyczny zatytułowany ✨“Sekret”✨, którego scenariusz oparty jest na motywach baśni Hansa Christiana Andersena ❄️“Królowa Śniegu”❄️.
„Sekret” to wzruszająca opowieść o ludzkich uczuciach, przyjaźni, miłości, wierności, ale także o strachu, który opanowując człowieka sprawia, że posuwa się on do złych czynów.
W opowieści Jump’u, jedna z głównych postaci, czyli Gerda, tracąc Kaja - przyjaciela porwanego przez Królową Śniegu - nie straci nadziei i słuchając głosu serca podąży za nim. W swej podróży doświadczy różnych wydarzeń a jej czyste serce sprawi, że nawet żywioły i pojawiające się duchy wspomogą ją dając wskazówki na dalszą drogę. Wszystko to doprowadzi do odkrycia przez dziewczynkę największego sekretu siły ludzkiej. Siły, która tkwi w czystym, wypełnionym miłością sercu ludzkim.
Najmłodsi, czyli Mini Jump, zaprezentują swoje własne mini widowisko “Let`s Get to Work”. Każda z grup wcielając się w: pielęgniarki, kierowców, marynarzy i wiele innych postaci przedstawiających różne profesje stworzy urozmaicone, pełne uroku widowisko. W tej części będzie można usłyszeć opracowane przez Wacka Barnaka, a wyśpiewane przez jego dynamiczną grupę wokalną hity: “Doktor Jones” grupy Aqua, “Please Mr. Postman”, którą śpiewali m.in. The Beatles, “Parostatek” Krzysztofa Krawczyka i wiele innych. Zapraszamy!