Koniec z Narzekaniem- inspirujące spotkanie z Łukaszem Krasoniem

Koniec z Narzekaniem- inspirujące spotkanie z Łukaszem Krasoniem
Thursday, May 9, 2019
7:00 pm- 9:00 pm

Szkoła NLP Life Coachingu w Chicago - kursy dla osób prywatnych i firm zaprasza na dwa BEZPŁATNE spotkania z Łukaszem Krasoniem - pierwszym niepełnosprawnym mówcą mowtywacyjnym w Polsce, który w Chicago zagości już 7 maja 2019 w Art Gallery Cafe w Wood Dale oraz 9 maja 2019r. w Hunters Restaurant w Elmwood Park, gdzie w towarzystwie trenera rozwoju osobistego Anny Barauskas oraz studentów Rocznego Studium Life Coachingu w Chicago - zainspiruje Polonię do lepszego, pełniejszego życia.

W dzisiejszym świecie ciągłego doskonalenia się, nieustających zmian w organizacjach i wyścigu o najlepszą markę, klienta lub produkt, ludzie mają co raz mniej przestrzeni na osobistą refleksję. W odwiecznym biegu skupiają się na własnych słabościach, niedociągnięciach i statystykach sprzedaży.

Dlatego warto znaleźć przestrzeń na spotkanie z człowiekiem, który jest żywym dowodem na to, że nie trzeba być idealnym, aby osiągać niemożliwe. Jego wystąpienie pełne jest autentycznych historii oraz przykładów jak konsekwentnie i z siłą marzeń koncentrować się na tym co mamy. Nakierowuje ludzi do refleksji nad własnym życiem, karierą i obrazem siebie w organizacji.

Życiowy przekaz, że warto wprowadzać oczywiste prawdy w życie pomaga ludziom spojrzeć na swoją pracę, z zupełnie innej, dotąd nieznanej .

Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny, autor, ekspert telewizyjny, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców oraz współtwórca projektu Wstań i Jedź. Od 7 roku poruszający się na wózku z powodu zaniku mięśni. Wtedy też zaczął wykształcać i praktykować to, co dzisiaj jest inspiracją dla tysięcy ludzi czyli: odwagę, wiarę w siebie, cierpliwość, upór i pomysłowość.

Przez prawie 5 lat swojej działalności jako mówca przemawiał praktycznie w całej Polsce, ale także dla Polonii w Stanach Zjednoczonych, Anglii czy Holandii. Z powodzeniem inspiruje pracowników firm, czy uczestników konferencji (np. w trakcie takich wydarzeń jak VI Śląskie Targi Medyczne, dedykowane menedżerom placówek medycznych obradujących nad kształtem ochrony zdrowia w Polsce).

Więcej informacji na temat spotkań uzyskasz telefonując do Szkoły Life Coachingu w Chicago: 312 566 8026

www.szkoleniawusa.com

http://polskipsychologwusa.com