Karnawał w Słońcu – z Patrizio Buanne

Karnawał w Słońcu – z Patrizio Buanne
Saturday, January 19, 2019
7:00 pm
$49-$79 Kup bilet

Paderewski Symphony Orchestra zaprasza na 14-tą Galę Karnawałową pt. Karnawał w Słońcu!

Czternasta Gala Karnawałowa PaSO zapowiada się sensacyjnie. Karnawał w Słońcu, to wieczór inspirowany muzyką włoską, a gościem PaSO będzie prawdziwa MEGA GWIAZDA – Patrizio Buanne.

Artysta światowego formatu: zachwycający głos, aparycja włoskiego amanta, niezwykły temperament i charyzma oraz repertuar obejmujący największe włoskie przeboje – od piosenek neapolitańskich, przez tematy filmowe, po muzykę pop, a także światowe standardy, którym potrafi nadać świeżość i blask, i swój własny, niepowtarzalny styl.

Kariera Patrizia obejmuje swoim zasięgiem wszystkie kontynenty: bije rekordy popularności w Europie, w Południowej Afryce, ale także w Singapurze, Hongkongu, Indonezji, Tajlandii. Ponad 6 milionów sprzedanych płyt (złotych i platynowych), miliony fanów na koncertach, setki tysięcy mil przebytych w artystycznych podróżach. W Australii wypełnia stadiony, a sprzedaż płyt osiąga poziom potrójnej platyny! Przyciąga widzów jak magnes, bawi ich, wzrusza, oczarowuje.

W koncercie „Karnawał w Słońcu” Patrizio Buanne wystąpi z Paderewski Symphony Orchestra i Chórem PaSO pod dyrekcją Andrei Navarro. W programie znajdą się najpiękniejsze piosenki z repertuaru wielkich włoski gwiazd, przeboje światowe w różnych językach, a także niespodzianki przygotowane specjalnie na spotkanie z chicagowską Polonią.

Zgodnie z tradycją, nie zabraknie muzyki Straussów i walca w niepowtarzalnej choreografii Magdaleny Solarz, w wykonaniu wspaniałych tancerzy Teatru Tańca WICI.