Final Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy (WOSP)

Final  Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy (WOSP)
Sunday, January 13, 2019
12:00 pm- 8:00 pm
Free

Sztab Chicago zaprasza Polonię na kolejny, już 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 13 stycznia, 2019. W tym roku gramy pod hasłem “Pomaganie jest dziecinnie proste – Gramy dla dzieci małych i bez focha – zbieramy fundusze na sprzęt do specjalistycznych szpitali dziecięcych”. Zaczynamy o godzinie 12:00 – w samo południe. Jak co roku, czeka na was sporo atrakcji tak dla dorosłych jak i dla dzieci. WOŚP, czyli gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już 13 stycznia, 2019 w Copernicus Center w Chicago.

Sztab WOŚP Chicago zaprasza. Jak powiedział Jurek Owsiak w najbliższym finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Potrzeby są ogromne, a my, wybierając temat każdej zbiórki, musimy być pewni, że przy pomyślnym wyniku Finału uda nam się postawione cele zrealizować. Podczas 26. Finału Chicago zasiliło konto Wielkiej Orkiestry rekordową kwotą $182,485.68. To jest jednak kropla w morzu potrzeb. Liczymy na waszą szczodrość i gorące serca. Zapraszamy całe rodziny! Bądźcie z nami w tym wielkim dniu!

Zapraszamy wszystkich także do obserwowania naszych poczynań na naszym fanpagu FB #WOSPChicago, Twitterze: @WOSPChicago oraz Instagram @WOSPChicago. Pierwsze mini sztaby w Chicago i okolicach już wkrótce. Wszellkie pytania w kwestii wolontariatu oraz sponsoringu prosimy kierować bezpośrednio do szefa sztabu, pana Andrzeja Hryń pod numerem: (312) 721-7211.