Ataki złości i bezradność w radzeniu sobie z emocjami u maluchów i starszaków

Ataki złości i bezradność w radzeniu sobie z emocjami u maluchów i starszaków
Monday, March 18, 2019
7:00 pm- 9:00 pm

W każdym z nas codziennie pojawia się wiele emocji. Radość, zaskoczenie, smutek, złość czy strach to sygnały powstające w naszym mózgu - dają nam znać, że coś jest dla nas przyjemne bądź nieprzyjemne. Radzenie sobie ze wszystkimi przeżyciami to prawdziwe wyzwanie dla dorosłego, więc nie ma co się dziwić dzieciom, że ich metody często bywają nieskuteczne. Dlatego tez warsztaty są okazją do tego, żeby przyjrzeć się z bliska własnej złości. Zobaczyć co dzieje się w mózgu rozzłoszczonego człowieka. Przyjrzeć się narzędziom, które mogą pomóc w radzeniu sobie z silnymi i trudnymi emocjami. W trakcie wspólnie spędzonego czasu przyjrzymy się złości z punktu widzenia rodzicielstwa bliskości, porozumienia bez przemocy, neuropsychologii i innych podejść, które razem dają okazję do zrozumienia tego, co się dzieje, kiedy przeżywamy złość.

Zapraszam na spotkanie w poniedziałek 18 marca 2019 roku do restauracji Hunters w Elmwood Park. Spotykamy się o 6:50 pm.

Wykład będzie w przyjemniej atmosferze, każdy może zamówić sobie coś do picia (niestety kuchnia w poniedziałki jest zamknięta). Jak po każdym spotkaniu zachęcamy, aby zostać dłużej, zapoznać się z nowymi ludźmi, wymienić wizytówkami i spędzić fajny wieczór.

BILETY w cenie $20.67 dostępne on-line tutaj: https://www.eventbrite.com/e/ataki-zosci-i-bezradnosc-w-radzeniu-sobie-z-emocjami-u-maluchow-i-starszakow-tickets-58502475479