Praca > IT / telekomunikacja

naprawy komputerow, serwis informatyczny

naprawy komputerow, serwis informatyczny

Witamy państwa

Oferujemy kompletny serwis informatyczny dla osób prywatnych i firm. Reperujemy komputery, laptopy, printery oraz komórki i tablety. Robimy profesjonalne instalacje systemów Windows, Linux OS, Mac OS i innego oprogramowania. Można zrobić profesjonalna instalacje i konfiguracje serwerów, komputerów, network oraz backup devices i systemów NAS . Montujemy kamery na domy, do mieszkań i do biur, robimy instalacje smart locks i smart home. Instalacje telewizorów i monitorów i ukrywania kabli. Również robimy organizacje okablowania i ukrywania kabli. Robimy design i instalacje Gaming rooms i biur domowych. Montujemy serwery i szafki dla serwerów i innych urządzeń.

Oferujemy On - Site serwis u customera oraz darmowy odbior i delivery. Klientom spoza mojego zasięgu usług mogę zaoferować usługę wysyłkową.

Można się z nami skontaktować pod naszym numerem 708-949-9258 oraz na Facebook fb.me/silesiancomputers i wysłać wiadomość m.me/silesiancomputers oraz na Google https://g.page/silesian-computers oraz www.silesiancomputers.com

Monday, March 1, 2021 #136975