Ogłoszenia Praca > Biurowa

Kategorie

Gabinet okulistyczny medycyny specjalistycznej na wschodnich przedmieściach miasta poszukuje asystenki/asystenta lekarza na pełen etat. Wymagana biegła znajomość języka angielskiego i polskiego, obsługa komputera i ważne prawo jazdy, odpowiednich kandydatow przyuczymy. Oferujemy dobre benefity oraz korzystne warunki płacowe. Osoby zainteresowane prosimy o faxowanie resume na adres: 630 833 9465 lub na e-mail: connie.rivas@kovacheye.com

Friday, February 28, 2020 #110304

poszukuje asystentki do biura. Wymagany język angielski i min. 2-letnie doświadczenie w pracy biurowej. 312-505-4718

Thursday, February 27, 2020 #110257

Poszukujemy energicznej osoby do biura kontraktora specjalizującego się w pracach murarskich i cementowych, w Chicago i na przedmieściach - biuro kontraktora w okolicach Montorse Ave. - Edens / 94.
Podstawowe wymagane umiejętności / doświadczenie / obowiązki:
• Płynny angielski i polski (pisownia i konwersacja).
• Znajomość zasad budownictwa i słownictwa, przede wszystkim związanego z murarstwem jest bardzo pomocna
• Umiejętność obsługi programów komputerowych w systemie Windows, takich jak np. edytory tekstu / MS Word, Google suite (Gmail, Calendar, Drive, etc), data entry.
• Odpowiadanie na telefony, często na kilku liniach.
• Przyjmowanie zleceń od klientów / ustawianie harmonogramu spotkań z klientami na wyceny – znajomość Chicago i bliskich przedmieść bardzo pomocna.
• Ustawianie harmonogramu dla pracowników i koordynacja z klientami.
• Zamawianie i odbieranie building permits na przedmieściach Chicago.
• Spotkania z inspektorami budowlanymi na zakończenie prac.
• Zamawianie materiału, scaffolding, dumpsters, etc.
• Godziny pracy: od poniedziałku do piątku, 7.00 rano – 5.00 po południu.
Darek - 773-230-5128.

Thursday, February 27, 2020 #110245

ZATRUDNIMY SPRZEDAWCÓW DO SPRZEDAŻY DOMÓW, NAWET ZE SŁABYM ANGIELSKIM MOŻNA ZDAĆ EGZAMIN. Tel. 773-573-4803

Thursday, February 27, 2020 #110244

Potrzebna osoba na pełny lub pół etatu. Język angielski i znajomość komputera wymagana. Północ Chicago. 773-520-2255

Tuesday, February 25, 2020 #110203

przyjmie osobę do biura obsługi klientów. Wymagana znajomość j. polskiego i angielskiego w mowie i piśmie. 312-723-9963

Monday, February 24, 2020 #110010

z doświadczeniem do pracy w firmie transportowej potrzebny. West Chicago, IL 847-337-6205

Monday, February 24, 2020 #110009

w firmie transportowej potrzebna. 773-742-0768

Monday, February 24, 2020 #110008

Ready to Grow?
Fairway can help your career bloom!
Director of First Impressions
Requirements:
• High level social skills and phone skills
• Go getter to join an awesome growing team
• Organized
• Spanish or Polish a huge plus
• Will train the right candidate
• Possibility of growth within the team
Contact: Beata Bukowski, Branch manager at
773-321-0008 or Beata@beatabukowski.com

Monday, February 24, 2020 #110007

z doświadczeniem do firmy transportowej w Bensenville. 847-278-8613

Monday, February 24, 2020 #110006
ogłoszeń na stronie
1 - 10 of 50